Bizi Takip Edin!

Diğer Hizmetlerimiz ve Referanslarımız için online müşteri temsilcimizle görüşebilir veya iletişim kanallarından bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 • Web Site Tasarımı ve Reklam Çalışmaları

  Avukatlık gibi kişiye özgü, Hukuk Büroları, Arabuluculuk Merkezleri gibi işletmeler ve diğer tüm sektörler için hazırlanacak tamamen özgün görsel tasarım materyalleri ile oluşturulacak, Mobil ve tablet uyumlu, arama motorlarında üst sıralarda yer alan makale ve haber bilgilerini hiçbir programcılık bilgisine ihtiyaç duymadan ekleyebileceğiniz Kurumsal Web Siteleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Sosyal Medya içeriklerinin hazırlanması ve yönetilmesi, Arama Motoru Optimizasyonu gibi diğer profesyonel hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

 • Döküman ve İş Akış Yönetim Sistemi Yazılımları

  İşletmelerin faaliyetleri sırasında oluşan her türlü belgenin tanımlanması, revizyonlarıyla birlikte takip edilmesi, arşivlenmesi ve sorgulanması amacıyla bütün ihtiyaçlar göz önüne alınarak tasarlanmıştır. İçerisinde barındırdığı İş Akış Yönetim Sistemi ile dokümanların süreçleri başlatmasını ya da bu süreçler tarafından oluşturulmalarını destekler.

  İş akışındaki her bir aktivite, doküman yönetimi ve Evrak Takip gibi işlemlere karşılık gelebileceği gibi, özel olarak geliştirilmiş web uygulamaları da süreçlere senkron veya asenkron şekilde entegre edilebilir.

  https://trustee.com.tr/

 • Web uygulaması ve Mobil uygulamalar

  Şirketlerin işleyiş mekanizmaları ve iş süreçleri birbirinden farklı olduğu için Paket yazılımlar tüm ihtiyaçlara cevap veremez ve firmaların kendilerine özel hazırlanmış web ve/veya mobil yazılımlara ihtiyaçları doğar. Doğru tasarlanmadığında hem zaman hem para kaybına sebep olabilecek projeleriniz için Yazılım Danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanabilir, size en uygun mimaride Web ve Mobil Uygulamalarınızı sizin için geliştirebiliriz.

 • ERP ve CRM Yazılımları

  İşletmelerin kaynaklarının verimli olarak kullanılması ve yönetilmesini sağlamak için geliştirilmiş, Üretim, Stok, Finans, Satış, Bütçe, İnsan Kaynakları, Kalite, Bakım süreçlerini birbirine bağlayarak izlenebilir, ölçeklendirilebilir, kolay entegrasyon araçlarıyla aynı dili konuşabilen bir yapıya dönüştüren, rakiplerine göre kullanım kolaylığı ve fiyatları açısından öne çıkan bir üründür.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi paketi ile fırsat, satış ve teklif süreçlerinin takibi, kurum/kişilere satış öncesi ve sonrası verilen tüm aktivitelerin takibi, personel iş takibi ve hatırlatmalar gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

 • E-Ticaret Modülü

  Teknoloji gelişimi ile birlikte tüketiciler ürünleri gerçek mağazalardan çok sanal mağazalardan satın almaya başladılar. İhtiyaçlarınıza yönelik yazılımlarımızla E-Ticaret ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilir veya ürünlerinizi mevcutta kullanılan sanal mağazalara entegre edebiliriz.
  Eğer bir web sitesiniz var ancak yeterli verimi alamadığınızı düşünüyorsanız sitenizi analiz ederek eksiklerini giderebilir, işletme içi kullanılan yazılımlar ile entegre ederek verimliliği artırabilir, analiz araçlarımızla satışlarınızı artırabiliriz. Henüz bir web siteniz yoksa size en uygun çözümü bulabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et